Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK
  MINI-COCCER Loppusarja
  
 
  A-PALLO (1), AC SANTEN (3), ATC (3), FC LIITERI (4), FC LINJATERÄS (1),
  FC MAJESTEETTI, FC MELODY (3), GANUUNAT (4), ICOPAL (1), KALMAR PALLO (5),
  MAITOPOJAT (3), NIPA (4), NVS (3), PK (1), SOLITA (6), SOON (3),
  SOTE-FUTIS (1), TAHVE RY (4), TAMFELT (7)
 
  Sulussa joukkueen lähtöpisteet sarjassa. 

Sarjatilanne
 
  SOLITA                 4   3   0   1  13 -  6    15
  GANUUNAT               3   3   0   0  12 -  3    13
  MAITOPOJAT             3   3   0   0   7 -  3    12
  TAMFELT                3   1   1   1  12 -  6    11
  TAHVE RY               3   2   1   0   8 -  3    11
  KALMAR PALLO           3   2   0   1  10 -  9    11
  FC MELODY              3   2   1   0   9 -  6    10
  ATC                    3   2   0   1  10 - 11     9
  PK                     3   2   0   1  10 -  5     7
  AC SANTEN              3   1   1   1   8 -  5     7
  NIPA                   3   1   0   2   8 -  6     7
  SOTE-FUTIS             3   2   0   1   8 -  7     7
  FC MAJESTEETTI         3   1   1   1   3 -  4     4
  ICOPAL                 3   1   0   2   7 -  9     4
  FC LIITERI             3   0   0   3   6 - 16     4
  SOON                   3   0   0   3   5 -  9     3
  FC LINJATERÄS          4   0   2   2   4 - 10     3
  NVS                    3   0   0   3   4 - 14     3
  A-PALLO                4   0   1   3   5 - 17     2
 
  Ottelutulokset
 
  Pe  15.8 17:00 NVS                  - ICOPAL              2 - 3                           001
  Pe  15.8 18:00 TAHVE RY             - A-PALLO             5 - 1                           002
  Pe  15.8 18:15 MAITOPOJAT           - NIPA                3 - 2                           003
  Ma  18.8 17:00 SOTE-FUTIS           - FC LIITERI          2 - 1  (1 - 0)                  004
  Ma  18.8 18:00 FC MELODY            - AC SANTEN           2 - 2  (2 - 1)                  005
  Ma  18.8 19:00 FC LINJATERÄS        - KALMAR PALLO        1 - 6                           008
  Ma  18.8 19:30 ATC                  - PK                  1 - 6                           007
  Ti  19.8 19:30 GANUUNAT             - SOON                2 - 1  (0 - 0)                  006
  Ti  19.8 20:00 SOLITA               - TAMFELT             4 - 3  (2 - 2)                  009
  To  21.8 17:00 FC MAJESTEETTI       - SOLITA              0 - 2  (0 - 0)                  010
  To  21.8 19:30 A-PALLO              - KALMAR PALLO        2 - 3  (2 - 1)                  011
  Ma  25.8 17:00 SOON                 - SOTE-FUTIS          2 - 4  (0 - 1)                  013
  Ma  25.8 18:00 PK                   - GANUUNAT            0 - 2  (0 - 0)                  014
  Ma  25.8 19:00 FC MAJESTEETTI       - FC LINJATERÄS       2 - 1  (0 - 1)                  015
  Ma  25.8 20:00 ICOPAL               - MAITOPOJAT          1 - 2  (0 - 1)                  016
  Ti  26.8 17:00 AC SANTEN            - NVS                 6 - 1  (1 - 1)                  017
  Ti  26.8 19:30 FC LIITERI           - ATC                 3 - 6  (1 - 2)                  018
  Ti  26.8 19:30 KALMAR PALLO         - SOLITA              1 - 6  (1 - 3)                  019
  To  28.8 17:00 TAHVE RY             - FC LINJATERÄS       1 - 1  (0 - 1)                  020
  To  28.8 18:00 TAMFELT              - A-PALLO             8 - 1  (1 - 1)                  021
  To  28.8 19:00 NIPA                 - FC MELODY           1 - 2  (0 - 0)                  012
  Pe  29.8 17:00 MAITOPOJAT           - AC SANTEN           2 - 0  (0 - 0)                  022
  Pe  29.8 18:00 NVS                  - NIPA                1 - 5  (0 - 0)                  023
  Ma   1.9 17:00 SOLITA               - TAHVE RY            1 - 2  (0 - 0)                  024
  Ma   1.9 18:00 FC LINJATERÄS        - TAMFELT             1 - 1                           025
  Ma   1.9 19:00 FC MELODY            - ICOPAL              5 - 3                           026
  Ti   2.9 17:00 ATC                  - SOON                3 - 2  (2 - 0)                  027
  Ti   2.9 18:00 SOTE-FUTIS           - PK                  2 - 4  (0 - 2)                  028
  Ti   2.9 19:30 A-PALLO              - FC MAJESTEETTI      1 - 1  (0 - 0)                  030
  Ti   2.9 19:30 GANUUNAT             - FC LIITERI          8 - 2  (4 - 0)                  029

  
©2017 FC Linjateräs - Uskomatonta jalkatyöskentelyä jo vuodesta 2002 - suntuubi.com